دفاتر یادداشت گلاسه کلاسیک

0

دفاتر یادداشت کلاسه کلاسیک فنر از بالا دفاتر یادداشت گلاسه کلاسیک فنر بالا ، دفاتر یادداشت گلاسه کلاسیک، دفترچه یادداشت گلاسه کلاسیک

دفاتر یادداشت گلاسه کلاسیک ۱.۸ طلقی پرسی فنر مورب

دفتر های یادداشت گلاسه کلاسیک با نوع صحافی فنر مورب سیمی از بالا ، دارای ۸۰ برگ و ۲۰۰ برگ یک خط با کیفیت بوده و تصویر روی جلدآن در ۸ طرح زیبای کلاسیک ، جذاب و منحصر به فرد است که به راحتی برگه می خورد و می توان از آن به برای نوشتن خاطرات و یادداشت برداری استفاده نمود . اگر به نوشته های خود اهمیت می دهید و نیاز دارید تا نوشته های خود را در دفترچه ای زیبا و ماندگار برای همیشه حفظ کنید، دفترچه یادداشت گلاسه کلاسیک گزینه ای مناسب برای انتخاب شماست. علاوه بر کیفیت بالای کاغذ این دفترچه ها، زیبایی در طراحی این محصول، آن را به دفترچه ای کلاسیک، زیبا و باکیفیت تبدیل کرده است که می تواند همواره همراه شما باشد. جلد این دفاتر از گلاسه ۲۵۰ گرمی طلقی پرسی ساخته شده است. سخت بودن جلد این دفاتر مانع از پارگی، تا خوردن و آسیب دیدن به برگه های داخلی می شود و می توان این دفترچه را برای مدت زمان زیادی نگهداری و مورد استفاده قرار داد.ابعاد دفاتر یادداشت گلاسه کلاسیک ۹ در ۱۴ سانتی متر بوده و صحافی سیمی فنری این دفاتر باعث شده که برگه خوردن این دفاتر به راحتی و تا ۳۶۰ درجه باز و بسته شود و نوشتن در آن بسیار راحت است همچنین مشکلات سایر دفاتر مشابه که دارای فنر دوبل هستند را ندارد. این امر به خاطر نوع صحافی تک سیم این دفاتر است. نوع کاغذ ۷۰ گرم می باشد .طرح روی جلد این دفاتر در ۸ طرح زیبای کلاسیک و جذاب می باشد و متناسب با سلیقه عموم افراد است.

برای خرید دفتر های یادداشت گلاسه کلاسیک ۱.۸ طلقی پرسی فنر مورب از بالا و اطلاع از موجودی می توانید با سازمان فروش دفتر ارم تماس حاصل فرمائید.

دفتر یادداشت گلاسه کلاسیک ۱.۸ طلقی پرسی فنر مورب از بالا در ۸ طرح کلاسیک ، زیبا،جذاب و با کیفیت

شامل :
۸۰ برگ یک خط کد: ۵۰۳
۲۰۰ برگ یک خط کد: ۵۰۹

جهت با خبر شدن از تخفیفات و اطلاع از طرح های جدید دفاتر به کانال رسمی تلگرام دفتر ارم بپیوندید.

 

ارسال نظر

سه × 3 =