دفاتر کلاسیک جلد طلقی پرسی فنر مورب

0

دفاتر کلاسیک جلد طلقی پرسی

دفاتر کلاسیک جلد طلقی پرسی فنر مورب

دفاتر کلاسیک جلد طلقی پرسی با نوع صحافی فنر مورب سیمی، دارای ۶۰ برگ،۸۰ برگ و ۱۰۰ برگ خط دار با کیفیت و در ۸ طرح زیبای کلاسیک ، جذاب و منحصر به فرد بوده که به راحتی برگه می خورد و می توان از آن به عنوان دفتر مشق یا جزوه نویسی دروس دانشگاهی استفاده نمود.
ابعاد دفاتر کلاسیک  ۱۷ در ۲۴ سانتی متر بوده و صحافی سیمی فنری این دفاتر باعث شده که  برگه خوردن این دفاتر  به راحتی و  تا  ۳۶۰ درجه باز و بسته شود و نوشتن در آن بسیار راحت است همچنین مشکلات سایر دفاتر مشابه که دارای فنر دوبل هستند را ندارد. این امر به خاطر نوع صحافی تک سیم این دفاتر است.
برگه ها سفید رنگ بوده و از نوع کاهی نیست و همچنین کیفیت بالایی دارد و به هنگام نوشتن به راحتی پاره نمی شود.
سخت بودن جلد این دفاتر مانع از پارگی، تا خوردن و آسیب دیدن به برگه های داخلی می شود و می توان این دفتر را برای مدت زمان زیادی نگهداری و مورد استفاده قرار داد.
جلد این دفاتر از نوع طلقی پرسی بوده و طرح های زیبا و کلاسیک جلد این دفاتر ،زیبایی خاص و منحصر به فردی به این دفاتر بخشیده است.
هر برگ از این دفاتر  دارای ۲۴ خط می باشد و نوع کاغذ ۷۰ گرم می باشد و فضای کافی برای نوشتن تکالیف و جزوات درسی را در اختیار قرار می دهد.
برگه خوردن این دفاتر راحت است و مشکلات سایر دفاتر مشابه که دارای فنردوبل هستند را ندارد. این امر به خاطر نوع صحافی تک سیم این دفاتر است.
طرح روی جلد این دفاتر در ۸ طرح کلاسیک ،زیبا و جذاب می باشد و متناسب با سلیقه عموم افراد است.
در بالای هریک از برگه های این دفاتر ، مکانی برای نوشتن موضوع و تاریخ می باشد که بدین ترتیب میتوان، موضوعات را تفکیک نمود و به راحتی در موقع نیاز بدان دسترسی داشت. عمدتا دانشجویان به نسبت دانش آموزان نیازی بیشتری به تعیین موضوع درس و تعیین تاریخ دارند و به همین دلیل وجود چنین مواردی در پایین برگه برای این دسته از دانش آموختگان مناسب است.
جلد محکم این دفاتر و کیفیت بالای کاغذ استفاده شده در تولید آن تضمینی بر  کیفیت جهانی این دفاتر است.
برای خرید دفاتر کلاسیک جلد طلقی پرسی فنر مورب و اطلاع از موجودی می توانید با سازمان فروش دفتر ارم تماس حاصل فرمائید.

جهت با خبر شدن از تخفیفات و اطلاع از طرح های جدید دفاتر به کانال رسمی تلگرام دفتر ارم بپیوندید.

دفاتر کلاسیک جلد طلقی پرسی فنر مورب با طراحی زیبا و منحصر به فرد و با کیفیت

شامل:

۶۰ برگ یک خط کد : ۱۱۷

۸۰ برگ یک خط کد : ۱۱۸

۱۰۰ برگ یک خط کد : ۱۱۹

 

ارسال نظر

هفت + 1 =