دفاتر فانتزی گلاسه جلد طلقی پرسی فنر مورب

0

دفاتر فانتزی گلاسه جلد طلقی پرسی دفاتر فانتزی گلاسه جلد طلقی پرسی فنر مورب

دفاتر فانتزی گلاسه جلد طلقی پرسی با نوع صحافی فنر مورب سیمی، دارای ۶۰ برگ ،۸۰ برگ و ۱۰۰ برگ خط دار با کیفیت و در ۱۲ طرح زیبا و منحصر به فرد بوده که به راحتی برگه می خورد و می توان از آن به عنوان دفتر مشق دانش آموزان پیش دبستانی و دبستان استفاده نمود.

جلد این دفاتر از نوع طلقی پرسی بوده و طرح های زیبا و متنوع فانتزی جلد این دفاتر در نوع خود از زیبایی خاص و منحصر به فردی بر خوردار است و محصولی پرطرفدار برای هدیه دادن به دانش آموزان و کودکان به دلیل ظاهر فانتزی آن می باشد.

ابعاد دفاتر فانتزی گلاسه ۱۷ در ۲۴ سانتی متر بوده و صحافی سیمی فنری این دفاتر باعث شده که  برگه خوردن این دفاتر  به راحتی و  تا  ۳۶۰ درجه باز و بسته شود و نوشتن در آن بسیار راحت است همچنین مشکلات سایر دفاتر مشابه که دارای فنر دوبل هستند را ندارد. این امر به خاطر نوع صحافی تک سیم این دفاتر است.

سخت بودن جلد این دفاتر مانع از پارگی، تا خوردن و آسیب دیدن به برگه های داخلی می شود و می توان این دفتر را برای مدت زمان زیادی نگهداری و مورد استفاده قرار داد.

هر برگ از دفاتر فانتزی گلاسه دارای ۲۴ خط می باشد و نوع کاغذ ۷۰ گرم می باشد و به دلیل شکل ظاهری آن مناسب ترین محصول برای استفاده روزانه و مشق دانش آموزان پیش دبستانی و دبستان یا شاید حتی بزرگسالان است.

طرح روی جلد این دفاتر در ۱۲ طرح بسیار زیبا و جذاب می باشد و متناسب با سلیقه عموم دانش آموزان پیش دبستانی و دبستانی می باشد .

جلد محکم این دفاتر و کیفیت بالای کاغذ استفاده شده در تولید آن تضمینی بر  کیفیت جهانی این دفاتر است.

برای خرید دفاتر فانتزی گلاسه جلد طلقی پرسی فنر مورب و اطلاع از موجودی می توانید با سازمان فروش دفتر ارم تماس حاصل فرمائید.

 دفاتر فانتزی گلاسه جلد طلقی پرسی فنر مورب در ۱۲ طرح فانتزی زیبا ، منحصر به فرد و با کیفیت

شامل :

۶۰ برگ یک خط کد: ۱۱۴

۸۰ برگ یک خط کد : ۱۱۵

۱۰۰ برگ یک خط کد : ۱۱۶

دفاتر فانتزی گلاسه جلد طلقی پرسی

ارسال نظر

دوازده − هشت =