دفاتر فانتزی گلاسه با پوشش یووی اکلیلی

0

دفاتر فانتزی گلاسه با پوشش یووی اکلیلی دفاتر فانتزی گلاسه با پوشش یووی اکلیلی

برای فرزندان خود لوازم التحریر رنگی یا طرح دار بخرید تا با ظاهر جالب آنها را تشویق به نوشتن تکالیف و مشق هایشان کنید. دفاتر فانتزی گلاسه با پوشش یووی اکلیلی با نوع صحافی فنر مورب سیمی، دارای ۴۰ برگ ،۶۰ برگ و ۸۰ برگ خط دار با کیفیت و در ۱۲ طرح زیبا و منحصر به فرد بوده که به راحتی برگه می خورد و می توان از آن به عنوان دفتر مشق دانش آموزان پیش دبستانی و دبستان استفاده نمود.

طرح های زیبا و متنوع فانتزی جلد دفاتر فانتزی گلاسه در نوع خود از زیبایی خاص و منحصر به فردی بر خوردار است و محصولی پرطرفدار برای هدیه دادن به دانش آموزان و کودکان به دلیل ظاهر فانتزی آن می باشد.

صحافی سیمی فنری دفاتر فانتزی گلاسه باعث شده که  برگه خوردن این دفاتر  به راحتی و  تا  ۳۶۰ درجه باز و بسته شود و نوشتن در آن بسیار راحت است همچنین مشکلات سایر دفاتر مشابه که دارای فنردوبل هستند را ندارد. این امر به خاطر نوع صحافی تک سیم این دفاتر است.

سخت بودن جلد این دفاتر مانع از پارگی، تا خوردن و آسیب دیدن به برگه های داخلی می شود و می توان این دفتر را برای مدت زمان زیادی نگهداری و مورد استفاده قرار داد.

هر برگ از دفاتر فانتزی گلاسه دارای ۲۴ خط می باشد و نوع کاغذ ۷۰ گرم می باشد و به دلیل شکل ظاهری آن مناسب ترین محصول برای استفاده روزانه و مشق دانش آموزان پیش دبستانی و دبستان است.

جلد این دفاتر با پوشش یووی اکلیلی بوده و همین امر باعث زیبایی دو چندان آن شده است .

طرح این دفاتر در ۱۲ طرح بسیار زیبا و جذاب می باشد و متناسب با سلیقه عموم دانش آموزان پیش دبستانی و دبستانی می باشد .

جلد محکم این دفاتر و کیفیت بالای کاغذ استفاده شده در تولید آن تضمینی بر  کیفیت جهانی این دفاتر است.

برای خرید دفاتر فانتزی گلاسه فنر مورب  با پوشش یووی اکلیلی و اطلاع از موجودی می توانید با سازمان فروش دفتر ارم تماس حاصل فرمائید.

دفاتر فانتزی گلاسه فنر مورب  با پوشش یووی اکلیلی در ۱۲ طرح فانتزی زیبا ، منحصر به فرد و با کیفیت

شامل :
۴۰ برگ یک خط کد: ۱۰۱
۶۰ برگ یک خط کد : ۱۰۲
۸۰ برگ یک خط کد : ۱۰۳

ارسال نظر

1 + سه =