دفاتر سلفونی جلد سخت با پوشش سلفون مات یووی پلاستیکی فنر مورب

0

دفاتر سلفونی جلد سخت با پوشش سلفون مات یووی پلاستیکی فنر موربدفاتر سلفونی جلد سخت ، دفتر سلفونی جلد سخت پوشش یووی ،دفتر مشق سلفونی جلد سخت 

دفاتر سلفونی جلد سخت با پوشش سلفون مات یووی پلاستیکی فنر مورب 

دفاتر سلفونی جلد سخت با نوع صحافی فنر مورب سیمی، دارای ۱۰۰برگ و ۲۰۰برگ یک خط و با کیفیت بوده و تصویر روی جلدآن در ۸ طرح زیبا، جذاب و منحصر به فرد بوده که به راحتی برگه می خورد و می توان از آن به عنوان دفتر مشق و جزوه نویسی دانش آموزان مقاطع دبیرستانی و دانشجویان استفاده نمود. جلد این دفاتر از سلفون جلد سخت و با پوشش سلفون مات یووی پلاستیکی ساخته شده است. در بالای هر برگه کاغذ از این دفاتر مشق جای نوشتن موضوع و تاریخ گذاشته شده است. سخت بودن جلد این دفاتر مانع از پارگی، تا خوردن و آسیب دیدن به برگه های داخلی می شود و می توان این دفتر را برای مدت زمان زیادی نگهداری و مورد استفاده قرار داد. هر برگ از دفاتر مشق حاضر دارای ۲۴ خط می باشد و نوع کاغذ ۷۰ گرم می باشد . جلد محکم این دفاتر و کیفیت بالای کاغذ استفاده شده در تولید آن تضمینی بر کیفیت جهانی این دفاتر است. طرح روی جلد این دفاتر در ۸ طرح ایرانی ،زیبا و جذاب می باشد و متناسب با سلیقه عموم افراد است.

برای خرید دفاتر سلفونی جلد سخت با پوشش سلفون مات یووی پلاستیکی فنر مورب و اطلاع از موجودی می توانید با سازمان فروش دفتر ارم تماس حاصل فرمائید.

دفاتر سلفونی با پوشش سلفون مات یووی پلاستیکی و فنر مورب در ۸ طرح بسیار زیبا ،جذاب و با کیفیت

شامل :
۱۰۰ برگ یک خط کد: ۱۱۲
۲۰۰ برگ یک خط کد: ۱۱۳

جهت با خبر شدن از تخفیفات و اطلاع از طرح های جدید دفاتر به کانال رسمی تلگرام دفتر ارم بپیوندید.

 

شرکت ارم یکی از بزرگترین تولید کنندگان دفاتر تحریر فانتزی، کلاسیک، دانش آموزی و دانشجویی

(فنری،مورب،طلق،سلفون و گالینگور )

دفاتر سلفونی جلد سخت با پوشش سلفون مات یووی پلاستیکی فنر مورب

Www.DaftarEram.Com

 

ارسال نظر

17 − 2 =