خدمات فنی دفتر ارم

خدمات فنی دفتر ارم
֍ با عنایت به جایگاه طراحی و نوآوری در محصولات ارم ، گروه تولید وتوزیع دفتر ارم با توجه به نیازها و گرایش های مخاطبان عام و اختصاصی نسبت به طراحی و خلق آثار گرافیکی مرتبط می پردازد و گواه توفیق در این زمینه استقبال روز افزون مشتریان محترم می باشد. این توفیق مرهون تلاشهای تخصصی گروه  طراحی ارم از یک سو و شناخت امکانات و اعمال مدیریت و نظارت تخصصی در مراحل مختلف چاپ و تولید از سوی دیگر بوده است .

صحافی سیمی اتوماتیک
֍ یکی از جدیدترین روشهای صحافی ، استفاده از فنر در صحافی است که امروزه در کنار روشهای سنتی صحافی به خوبی جای خود را باز کرده است و مورد استفاده قرار میگیرد . زیبایی فنر و تاثیر مثبت آن در طراحی گرافیک ، سرعت بالا ی صحافی ، استحکام و دوام و قابلیت صحافی دفاتر نوشتاری ، دفاتر تلفن ، سررسید ها ، تقویم های رومیزی و دیواری و دفاتر مشق کودکان و کلا مطبوعاتی که بیش از معمول مورد استفاده قرار می گیرند موجب رشد و تعالی این گونه صحافی در دنیا شده است.

فنرهای مورب صحافی
֍ در ۱۱ سایز مصرفی از قطر ۸ میلیمتر تا ۳۵ میلیمتر امکان تولید در ضخامت مختلف . در قطر و رنگ متنوع و طول سفارشی برای هر نوع کار تولیدی : رحلی ، وزیری ، یادداشت تولید این نوع سیم صحافی تماما با ماشین آلات تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام می گیرد . گام دقیق ، برش دقیق از ویژگی های این ماشین آلات است. امروزه ۸۶ درصد انواع دفاتر تحریر در دنیا با سیم مورب در رنگ های سفید ، مشکی و نقره ای صحافی میگردد.

خدمات فنی دفتر ارم با داشتن دستگاه های پیشرفته ی اتوماتیک صحافی در زمینه پانج ،فنر شامل فنر زوجی و فنر مورب آماده همکاری با آموزش و پرورش، دانشگاه ها، ادارات دولتی و شرکت های خصوصی در زمینه جلدسازی و صحافی می باشد.

جهت سفارش خدمات فنی جلد سازی و صحافی، پانج ،فنر( فنر زوجی و فنر مورب) با سازمان فروش دفتر ارم تماس بگیرید .

خدمات فنی دفتر ارم

شرکت ارم یکی از بزرگترین تولید کنندگان دفاتر تحریر فانتزی، کلاسیک، دانش آموزی و دانشجویی

(فنری،مورب،طلق،سلفون و گالینگور )

تولید و توزیع دفتر ارم

Www.DaftarEram.Com